Signováno vpravo dole. Datováno 1978.
Malíř, scénograf, tvořil také sgrafita a mozaiky, studium na AVU u Švabinského, člen Moravského sdružení výtvarných umělců s nimiž vystavoval, autor více než 300 scénických návrhů ve Státním divadle v Ostravě.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 32 cm, šířka: 96 cm, rámování: 45 x 108 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.09.2019 18:56
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 800 Kč