Malíř, scénograf, tvořil také sgrafita a mozaiky, studium na AVU u Švabinského, člen Moravského sdružení výtvarných umělců s nimiž vystavoval, autor více než 300 scénických návrhů ve Státním divadle v Ostravě.
Signováno vpravo dole.
Obraz je zasklený.
Signováno vpravo dole.
Obraz je zasklený.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 70 cm, šířka: 50 cm, rámování: 80,5 x 61 cm
Konec aukce: 28.04.2019 18:25
Dosažená cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
1 400 Kč | 28.4.2019 17:35:53 |