Signováno vpravo dole
Za sklem
Za sklem
Technika: Olej na kartonu
Výška: 29 cm, šířka: 41,5 cm, rámování: 42 x 54 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 08.09.2019 19:33
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 600 Kč