Signováno vlevo dole. Autor blíže neurčený.
Technika: Akvarel
Výška: 35 cm, šířka: 48,5 cm, rámování: 48 x 60,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 27.10.2019 21:10
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč