Signováno vpravo dole
Technika: Olej na desce
Výška: 19 cm, šířka: 26 cm, rámování: 28 x 34,5 cm
Konec aukce: 08.09.2019 21:26
Dosažená cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč