Signováno vpravo dole. Autor neurčený.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 47,5 cm, šířka: 60 cm, rámování: 57,5 x 70 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 27.10.2019 20:40
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 400 Kč