Signováno vlevo dole. Autor neurčený. Kvalitní provedení.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 48,2 cm, šířka: 61 cm, rámování: 61,5 x 75,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 28.04.2019 20:34
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 9 000 Kč