Zaskleno.
Signováno vpravo dole.
Signováno vpravo dole.
Výška: 16 cm, šířka: 24 cm, rámování: 30 x 36 cm
Konec aukce: 28.04.2019 20:15
Dosažená cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
500 Kč | 28.4.2019 17:04:06 |