Obraz je zasklený.
Signování vpravo dole.
Signování vpravo dole.
Technika: Pastel
Výška: 42,5 cm, šířka: 28,5 cm, rámování: 61,5 x 46 cm
Signatura: signování nečitelné
Konec aukce: 28.04.2019 20:11
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč