Zarážky na knihy ve tvaru koňských hlav. Perfektní stav. První polovina 20. století. Bronz. Podstavec - leštěná žula.
Technika: Zarážky na knihy
Výška: 13,5 cm, šířka: 13,2 cm, hloubka: 8 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 27.10.2019 19:50
Dosažená cena: 4 400 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč