Nesignováno
Plátno v minulosti opravováno
Plátno v minulosti opravováno
Technika: Olej na plátně
Výška: 54,5 cm, šířka: 77 cm, rámování: 72 x 94,5 cm
Konec aukce: 08.09.2019 20:15
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 700 Kč