Malířka krajin, květin a zátiší v Olomouci. Žačka um.prům.šk. v Praze (1896 - 1899) a krajinářské školy Al. Kalvody (Tomanův slovník)
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 65 cm, šířka: 49,5 cm, rámování: 81 x 65,5
Konec aukce: 08.09.2019 18:27
Dosažená cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
3 500 Kč | 3.9.2019 17:52:33 |