Signováno vpravo dole. Kvalitní práce.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 40 x 55,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.06.2019 20:11
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč