Signováno vlevo nahoře
Nově rámováno
Signováno vlevo nahoře
Nově rámováno
Technika: Olej na kartonu
Výška: 47 cm, šířka: 69 cm, rámování: 58,2 x 79,7 cm
Konec aukce: 23.06.2019 18:56
Dosažená cena: 5 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč