Signováno vpravo nahoře. Kvalitní a profesionální práce.
Jindřich Otipka patří k výrazným osobnostem výtvarného života druhé poloviny dvacátého století na Ostravsku. Jeho život a tvorba je spjata s moravskoslezským krajem, odkud především čerpal inspiraci pro svou tvorbu, a kde pedagogicky působil na Střední uměleckoprůmyslové škole stavební, vedl obor propagační výtvarnictví.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 39 cm, rámování: 46 x 50
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.06.2019 18:19
Dosažená cena: 7 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (29)