Narozen v Neplachovicích u Opavy. Studoval na Státní grafické škole v Praze v l. 1947 a užitné malířství a grafiku u profesorů J.Baucha a E.Filly na VŠUP tamtéž 1947 - 1952. ( Výtvarné centrum Chagall)
Signováno vlevo dole, nově rámováno
Technika: Olej na kartonu
Výška: 75 cm, šířka: 48 cm, rámování: 83 x 56,5 cm
Konec aukce: 27.10.2019 20:37
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 4 800 Kč