Studoval v letech 1963 - 1967 na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti. (prof. K.Hofman, J.Blažek, J.Beran) a poté1967 - 1973 na Akademii výtvarných umění v Praze (Jiří John a Jan Smetana). Profesor Jan Smetana byl člen skupiny 42, přítel V.Kramáře. Antonín Kroča je členem obnoveného Spolku výtvarných umělců Mánes. Žije a tvoří v Rychalticích. (Výtvarné centrum Chagall)
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 121 cm, šířka: 79 cm, rámování: 123,5 x 82,5 cm
Konec aukce: 23.06.2019 18:34
Dosažená cena: 6 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 800 Kč