Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 60 cm, šířka: 68,5 cm, rámování: 63 x 72 cm
Konec aukce: 08.09.2019 18:15
Dosažená cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (3)