Signováno vpravo dole, mírně zvlněné plátno.
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 104 cm, rámování: 73 x 107 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.05.2024 21:27
Dosažená cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (20)