Malíř a grafik krajinář, žák krajinářské školy Al. Kalvody (1903-1908). V roce 1920 odcestoval za studiem do Francie, kde pobyl tři léta a již v r. 1921 vystavoval (Českou krajinu) v pařížském jarním (Saloně) (Echo de Paris) (Petit Parisien) (Journal) a jiné listy věnovaly mu zasloužené pozornosti a umělecká revue (Les Tablettes) přinesla řadu reprodukcí jeho děl. (Tomanův slovník).
Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 39,5 cm, šířka: 43,5 cm, rámování: 53 x 58 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.03.2019 18:29
Dosažená cena: 6 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (22)