Studoval na Masarykově vyšší lidové univerzitě v Ostravě u V.Wünscheho a J. Obšila. Maloval také blízké Beskydy, ale krajiny obdivoval i na svých cestách v Jugoslávii, Bulharsku, Rumunsku. Tvořil také figurální kompozice. (Chagall Ostrava)
Signováno vpravo dole, za sklem
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 30 cm, šířka: 39 cm, rámování: 46 x 37 cm
Konec aukce: 08.09.2019 20:09
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 200 Kč